green toys submarine - yellow/blue

Artikelnr: GTSUBB-1032

Deze vrolijke blauw-gele onderzeeër zorgt voor eindeloos speelplezier in bad, onder de douche, in het zwembad of op het strand! Laat hem vollopen met water, giet hem leeg of houd hem onder water en zie de bubbels verschijnen. De kajuit kan open, zodat je hem gemakkelijk schoonmaakt – en hij mag zelfs in de vaatwasser.

  • Gemaakt van 100% gerecycled plastic
  • Vanaf 6 maanden
  • Vrij van BPA, ftalaten of PVC
  • Makkelijk schoon te maken, kan in de vaatwasser
  • Verpakt in gerecycled of recyclebaar materiaal, bedrukt met soya inkt

 

Green Toys maakt speelgoed van 100% gerecycled materiaal. Bedacht en gemaakt in Amerika. Plastic melkverpakkingen worden verzameld door een afvalophaaldienst. Vervolgens worden ze schoongemaakt, versnipperd en verwerkt tot de basis grondstof. Dit wordt gemengd met niet giftige, minerale kleurstoffen. Door het gebruik van gerecycled materiaal komt het plastic niet op stortplaatsen terecht, wordt energie bespaart en de ecologische voetafdruk kleiner.

17,50
Beschrijving

Greentoys wil heel graag een betere wereld voor de toekomst van de kinderen . De Kinderfeestwinkel staat daar 100 % achter ! 

Het mooie stevige speelgoed van Greentoys , is duurzaam gemaakt , het is gemaakt van gerecycled materiaal , en is phalaat vrij .De verpakking is gemaakt van golfkarton , wat ook 100% recyclebaar is en ze gegruiken soja voor de inkt.

Extra informatie
Wil je graag een groter aantal van dit artikel bestellen? Neem dan even contact met ons op: 020 6722215.